12 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NORWESKIM

KOMPLEKSOWY MARKETING

PERFEKCYJNA ZNAJOMOŚĆ MECHANIZMÓW RUNKU NORWESKIEGO

Etap 1 - Badanie rynku

Na samym początku badamy rynek. W związku z tym przeprowadzamy wstępną analizę oraz kwalifikację polskich przedsiębiorstw według norweskich standardów oraz wymagań potencjalnych zleceniodawców. Na tej podstawie dokonujemy realnej oceny powodzenia Państwa projektu. Jeżeli uznamy, że może on zaistnieć i stać się konkurencyjny na rynku norweskim, podejmujemy współpracę.

Etap 2 - Strategia działania

Szacujemy wstępne koszty prowadzenia działalności oraz poziom sprzedaży, jaki są Państwo w stanie osiągnąć. Ustalamy model oraz szczegółowy schemat współpracy. W następnej kolejności przygotowujemy plan działania, a po wspólnej akceptacji przechodzimy do pierwszych kroków.

Etap III – działanie

Mając na uwadze specyfikę Państwa branży oraz produktu lub usługi, realizujemy tylko i wyłącznie takie działania, które naszym zdaniem są najbardziej sensowne i mają największą szansę powodzenia. W zależności od dobranych metod i kanałów, jesteśmy w stanie realizować między innymi takie usługi, jak: reklama w social mediach, pozycjonowanie, reklama bezpośrednia, virale, wykorzystywanie sieci kontaktów i poszukiwanie potencjalnych partnerów, tworzenie sieci sprzedażowej w ramach ustalonego wcześniej budżetu i możliwości klienta.

Na tym etapie zajmujemy się również pełną obsługą serwisów – począwszy od stworzenia strony internetowej, poprzez optymalizację kodu, aż po działania wspierające jej pozycjonowanie.

Etap IV – analiza efektów działań

W końcowym etapie dokładnie analizujemy uzyskane w całym procesie wyniki. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, dokonujemy korekty przeprowadzonej wcześniej kampanii lub całkowicie zmieniamy strategię, wykorzystując w tym celu inne narzędzia oraz nowe kierunki działania.

Tworzymy zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie we wszystkich wspomnianych powyżej  czynnościach. To z kolei daje nam pewność, że każdy, podejmowany przez nas krok, jest w pełni sprawdzony.