12 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NORWESKIM

KOMPLEKSOWY MARKETING

PERFEKCYJNA ZNAJOMOŚĆ MECHANIZMÓW RUNKU NORWESKIEGO

Wiedza

Posiadamy ogromną wiedzę na temat Skandynawii oraz specyfiki tamtejszego rynku. Znamy warunki prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Norwegii, doskonale odnajdujemy się w kwestiach formalnych i prawnych. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy z naszą firmą.

Doświadczenie

Działamy na rynku norweskim o 13 lat. Czas ten pozwolił nam na zdobycie cennego doświadczenia, dzięki któremu możemy  oferować profesjonalne usługi, w pełni odpowiadające norweskim standardom.

Kompleksowość usług

Zakres naszych działań jest bardzo szeroki. Nie oznacza to jednak wcale, że podejmowane przez nas działania są ogólnikowe. Tworzymy zespół osób wyspecjalizowanych w wielu branżach. Jako profesjonaliści oczekujemy przede wszystkim profesjonalizmu – zwłaszcza od nas samych.

 

Indywidualne podejście

Do każdego powierzonego nam projektu podchodzimy indywidualnie, a to oznacza, że na samym początku dokonujemy jego wnikliwej analizy oraz oceny. Wszystko po to, by móc dobrać optymalne rozwiązania, a więc takie, które w naszej ocenie mają szansę powodzenia.